Keby nebolo spomienok,človek by neveril, že raz bol štastný.

UFO

1. července 2008 v 10:06 | johny |  UFO
UFO - zkratka anglického Unidentified Flying Objects, která se bleskově rozšířila po celém světě, v českém překladě znamená Neidentifikované Létající Objekty. Avšak tento fenomén se nevyskytuje pouze na denní či noční obloze. Jsou známy případy zachycení neidentifikovaných objektů pod hladinou moří či oceánů, blízká setkání či pozorování jak kosmických lodí, tak bytostí na zemském povrchu a to jak v minulosti, tak v přítomnosti. Z tohoto důvodu byla zavedena další mezinárodní označení, vystihující přesnou povahu neznámého objektu.
Dalším důležitým parametrem, který byl zaveden pro snazší evidenci a objasňování jednotlivých příkladů pozorování jsou tzv. Blízká setkání . Tyto setkání se dále dělí do tří kategorií :
l) Blízké setkání prvního druhu - vizuální pozorování objektu ze vzdálenosti do 150 m od objektu.
2) Blízké setkání druhého druhu - pozorování doprovázené nějakým měřitelným fyzikálním efektem na zemí či na předmětech např.: sežehnutá tráva, poděšená zvířata, nefungující elektrické systémy nebo zastavující se motory.
3) Blízké setkání třetího druhu - takto je označována zpráva oznamující pozorování posádky uvnitř nebo okolo UFO.
A nyní trocha historických faktů.
Většina lidí, a to i zarytých příznivců UFO si myslí, že tento fenomén je něčím novým, něčím co vzniklo teprve v nedávné minulosti v těsné souvislosti s enormním rozmachem vědy a techniky dvacátého století. Avšak opak je pravdou. Stejně tak jako záhady i UFO provázelo lidstvo odpradávna na své pouti evolucí a vývojem. Nabízí se i možnost, že UFO jakožto inteligentní bytosti z blízkého či dalekého vesmíru sledují naši planetu již od vzniku vyšších forem života v zájmu vědy stejně jak to dělají naši vědci ve svých laboratořích. A kde je psáno, že tito "vědci" úmyslně nezasáhli do vývoje naší planety.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama